| badboy50087 a întrebat:

Stie cineva ce se intampla cu bateria de la telefon daca il tin la incarcat toata noaptea?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu se intampla nimic important, cel mult se incarca.

| VladLungu a răspuns:

O baterie se incarca in maxim 6-10 ore, deci nu are nimic.Eu asa fac, il tin toata noapte, il am cam de 2 ani si nu se vede diferenta la viataa bateriei.

| raresm99 a răspuns:

In timp daca faci asta de mai multe ori o sa se duca ateria deci o sa te tina mai putin.

| Prince_Pyckolo_1992 a răspuns:

Cand bateria e plina nu mai primeste curent, nu are nimic, oricum o baterie de tell sau laptop etc. sunt facute sa te tina ok 2, 3 ani dupa se duce oricum

| masterrboy32 a răspuns:

Ar fi bine sa o lasi la incarcat cat este necesar pentru telefonul tau, de obicei se tine maxin 2 /3 ore