| Andreeas1997 a întrebat:

Buna TPU.
Stie cineva cum pot face sa imi apara cand cineva pe care sun si vorbeste la telefon, sa imi apara? ( de ex ca la Samsung)
Am iphone 6, si nu imi dau niciodata seama daca persoana pe care o sun vorbeste la telefon sau nu.
(Chestia aceea cu apel in asteptare cand persoana pe care o sun vorbeste deja la telefon)

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu cred ca exista o setare pentru asta. Eu nu am setat asa ceva si totusi apare. Posibil sa fie ceva deja setat de retea. Sau mai exista varianta in care tu te referi la altceva. :p Atunci cand suni pe cineva si acea persoana nu a setat apeluri in asteptare, tu vezi ca este ocupata, caz in care nu ai ce face pentru ca doar persoana respectiva poate seta asta.

| Andreeas1997 explică (pentru Aasdfghj):

Deci, sa zicem ca eu te sun pe tine si tu vorbesti la telefon deja in timp ce eu te sun, iar mie pe iphone, nu imi apare ca la Samsung "apelul este in asteptare" adica sa imi arate ca vorbesti deja la telefon laughing

| Aasdfghj a răspuns (pentru Andreeas1997):

Am inteles la ce te referi. Nu exista o setare pentru asta. Posibil sa fie in functie de telefon sau retea. Si la LG apare, nu doar la Samsung. Eu una nu am setat nimic si sigur nu au setat nici cei pe care ii sunhee hee