| MariaIoana15 a întrebat:

stie cineva un service in constanta de telefoane si cam cat ar costa inclocuirea de geam/sticla la Samsung galaxy s7edge? Raspunsuri urgente, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| simonacallas a răspuns:

Pe strada Cuza Voda e un service GSM bun, serios si cu preturi rezonabile, nu stiu cat ar costa inlocuirea de display la telefonul tau dar sigur acolo te rezolva.

| MariaIoana15 explică (pentru simonacallas):

Multumesc, totusi sper sa fie doar geamul nu si display-ulhappy!

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu știu, știu doar că o să coste mult geamul.

| danutzu96 a răspuns:

O sa te arda rau la buzunar... Reparatia duce lejer peste 1000 de ron.