| anonim_4396 a întrebat:

stiti de ce extraoptiunea voce m nu se mai poate reactiva? Multumesc... :*

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să se poată reactiva!

"Activare/Reactivare :

MyAccount, secţiunea "Extraopţiuni''
Apel gratuit la *100# sau 1234
SMS gratuit, fără text, la numărul 5025

Extraopţiunea se poate activa de câte ori doreşti în timpul unei luni calendaristice.

Reactivarea extraopțiunii se poate face până la 15 noiembrie 2015 (inclusiv). Dacă ai minimum 5.95 Euro credit în cont, preț redus promoțional de la 6.95 Euro credit preț standard, reactivarea extraopțiunii se poate efectua la cerere prin canalele menționate mai sus sau automat lunar, în maximum 12 ore de la momentul reîncărcării.

În cazul în care nu ai credit suficient, reactivarea extraopţiunii va fi amânată până când reîncarci cartela." - SURSA :
https://www.telekom.ro/product/extra-voce-m/preplan127/ ( secţiunea "Bine de ştiut" )

Toate cele bune.

| LauR57 a răspuns:

Bafta la cautat pe Google.