| AndreeaRlx a întrebat:

Bună TPU.
Sunt în Vodafone, cartelă. și vreau să îmi portez numărul în cosmote.
Plătesc ceva?
Pot efectua portarea fără să mă duc la o reprezentanță cosmote?
Fundă (:

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Platesti intre 20 si 35 de lei portabilitatea cu 16 euro de credit, mai ieftin nu mi s-a zis

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu platesti nimic dar nu poti face portarea fara sa te prezinti la un centru cu Cartea de Identitate. Daca s-ar face pe net, eu daca stiu numarul tau pot sa te portez in Orange si nu ti-ar conveni.