| BlacckOut01 a întrebat:

Sunt pe abonament Vodafone, si incontiu am primit mesaje de la 311.Imi tot spunea cu extragerea de 50000de euro si tot felul de chestii. Acolo scrie trimite DA gratis pentru a te juca si a participa.Din moment ce scria gratis am zis DA. Eu ma joc si am trimis cam 5 mesaje. Si recent primesc din ce in ce mai multe si imi apare cost suplimentar straight face Vreau sa stiu cum spac din aceasta promotie sa nu imi mai dea cost suplimentar... Va rog ajutor.

4 răspunsuri:
| YoAlLeKcS a răspuns:

Era logic ca era contra cost!
1. Vorbeste la un magazin Vodafone sa nu mai trimita mesaje din alea, poate ar putea rezolva ei
2. Nu mai trimite DA ca iti ia euro ambtinete pana rezolvi punctul 1
BAFTA big grin

| BlacckOut01 explică (pentru YoAlLeKcS):

Pai eu am trimis decat odata DA si primesc intruna.

| YoAlLeKcS a răspuns (pentru BlacckOut01):

Poi da nu trebuia sa trimiti pentru ca concursurile sau jocurile astea nu te fac decat sa pierzi bani nu sa ii castigi
Daia iti vine intruna ca ai trimis o data si ei au crezut ca asta ai vrea sa faci mereu. Tiam zis mai sus rezolva punctul 1

| aramy a răspuns:

Gratuit era doar intrarea in joc, participarea se taxeaza cu 1 euro pe zi, trimite mesaj cu textul stop la 310
cine nu casca ochii casca punga, in mesajul respectiv scria ca vei fi taxat cu 1 euro pe zi