| CatalinBoss93 a întrebat:

Sunt pe cartela Orange,iar valabilitatea imi expira luna viitoare, pe 11. Daca imi expira valabilitatea si imi reincarc cartela,minutele si internetul primite se adauga celorlalte, sau cele din luna precedenta se anuleaza? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| johnyxus a răspuns:

De obicei trebuie sa fie compatibila optiunea daca nu e compatibila iti zice sa o dezactivezi pe cea veche.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pierd.De obicei se activeaza pentru 30 de zile optiunile la cartela.Vezi aici:http://www.orange.ro/prepay/oferte-speciale/oferta-prepay-baza-ro.html

| ITvladutu a răspuns:

Se adauga celorlalte.