| Roshie a întrebat:

Buna,TPU! Sunt putin speriata in legatura cu telefonul meu Nokia Lumia 830....De cateva zile se stinge si se aprinde singur....nu pot sa ascult muzica,sa vorbesc mult pe el, si alte lucruri de gen, pentru ca se stinge! Care credeti ca ar fi problema?

2 răspunsuri:
| andutzu2000 a răspuns:

Sa te uiti putin, sa vezi daca ai vreun update. Setari-->actualizare telefon-->verificati daca exista actualizari. Stiu ca sunt unele telefoane care isi dau restarturi dar cei de la Microsoft au rezolvat printr-un update. Daca nu ai actualizarea poti sa dai un hard reset dar sa nu uiti sa faci backup.winking

| interact a răspuns:

Incearca sa dai un factory reset, vezi pe youtube daca nu te pricepi big grin