| MihaelaDart a întrebat:

Tatal meu mi-a dat un nr nou pe telefon pe Vodafone si nu pot scoate nenorocitul ala de Vox cand ma suna cineva. Am un telefon Samsung B5722 setat pe engleza (ca alta limba ma refer la romana nu are asa ceva e luat din afara)... ajutati-ma unde sa fac setarile sa dezactivez acest vox.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pentru dezactivarea Vodafone Vox tot ce trebuie sa faci este sa tastezi ##002# pe ecranul telefonul tău mobil şi să apeşi tasta de apel.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MihaelaDart explică (pentru darrio2007):

Multumesc pentru raspuns! A mers.

| darrio2007 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Cu placere.