| Carolina14 a întrebat:

Telefonul meu s-a blocat,iar eu neputând sa dau inapoi la meniu am apasat pe butonul de oprire. S-a oprit, dar acum nu il mai pot deschide! Era 100% incarcat. Apare in continuu "Samsung" pe ecran, dar nu se deschide. Am un Samsung galaxy ace in garantie.

2 răspunsuri:
| Nejmoq a răspuns:

Scoate bateria si bag-o inapoi.

| Carolina14 explică (pentru Nejmoq):

Am incercat, dar nu merge..Probabil o sa il trimit la reparat (este in garantie).Ma gandeam ca ii pot face ceva sa mearga. L-am si resetat, dar tot nu se deschide. sad