| Andr3iOlaru a întrebat:

Știe cineva cum pot sa filmez cu mobizen fara sa mi se audă vocea? Adica daca setez sa nu mi se audă voce nu mi se aUde nici telefonul,si as vrea sa filmez cu sunaet de fara sa ma aud pe mine, si daca încerc sa tac tot se aude cate ceva sad Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| RockableHu a răspuns:

Poţi opri microfonul. Nu ai cum, la nici un dispozitiv, oricât de performant ar fi el, să faci aşa ceva. Doar microfonul e baza. Opreşte-l şi totul e rezolvat. Dar, atenţie, toate sunetele vor fi suprimate. După părerea mea, aceasta este singura soluţie. Filmezi un cadru aşa, fără sunet, pui dint-o apliaţie muzica ta favorită şi iese un scurtmetraj ştii cum...