| Alina3194 a întrebat:

Tocmai mi am luat un Samsung Galaxy Chat B5330! Problema e, ca atunci cand primesc un mesaj nu se aude chiar daca e dat pe tare.ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Intra la Setarile de sunet ale telefonului si ar trebui sa gasesti setari pentru volumul de la mesaj, nu este destul sa fie dat doar volumul telefonului, sau probabil nu ai nici o melodie setata in cazul acesta incearca sa seteze o melodie sau una care suna mai tare.

| TraSneL a răspuns:

Meniu>Setari>Sunet>>Volum
Toat ce iti v-a aparea la volum trebuie sa fie dat la maxim, daca nu schimba tonu de la mesaj

| Alina3194 explică:

Am incercat tot ce mi-ati zis.pur si simplu nu merge.multumesc oricum!

| ChrysChris a răspuns:

Da.du-te in setari si la profil audio acolo o se vezi daca e bifat pe silentios, si mutal pe modul afara baftawinking

| Nicolae_Andrei_1993_AqFS a răspuns:

Salut in bara de sus unde e Wi-Fi, Gps, Sunet, Bluetooth, etc scrie undeva Notificare trebuie sa fie ala setat pe verde si atunci o sa se audawinking