| anonim_4396 a întrebat:

urgent! pe site-ul oficial Sony am update cu android 4.3 pentru xperia M, doar ca nu merge sa ii fac update prin wireless asa ca il instalez de pe pc dar programul imi cere procesor de 3.6 ghz dar eu am de 1.3 dual core, oare poate afecta la un update de software? sau dureaza mai mult? ajutor! dau funda!

1 răspuns:
| mihaixliquid a răspuns:

Sal,nu iti va afecta updatarea, dar se va marii timpul de updatare.Recomadarea mea este ca in cazul ca iti vei updata telefonul sa rulezi decat acea aplicatie si sa il lasi sa isi faca treaba dupa care le poti utiliza pe amandoua cum vrei.Succes