| Meyoo_Estera_1996 a întrebat:

urmeaza sa calatoresc din Germania catre Romania, calazorie care va dura ca.13 ore. Ce pot sa fac sa internet pe smartphone pe teritoriul Germaniei, Austriei, Ungariei si Romaniei? Specific ca nu vreau sa chelutui o gramada de bani pe date mobile roaming... si cartela mea e in reteaua Lebara, dar sunt dispusa sa o schimb cu orice functioneaza pe tot parcursul calatoriei pt ca am neaparata nevoie de conexiune l internet permanenta. Va rog sa ma ajutati! Ofer funda! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Http://www.lycamobile.ro/ro/bundle?id=2
Uita-te aici la ofertele de internet a celor de la lyca mobile.

1 răspuns:
| Meyoo_Estera_1996 explică:

Iti multumesc mult! Super oferte! Incerc sa imi comamd o cartela sim!