| nnicoletaaaaa a întrebat:

Va rog am nevoie de ajutor si de raspunsuri rapide, promit ca dau funda! Am un Allview A5 quad su magazin play si de ieri nu mai merge sa instalez jocuri sau aplicatii! Apas pe instalare, dupa imi apare linia aia continua albastra si asa ramane nu se instaleaza, am asteptat ieri o ora si tot asa era! Sub butonul de instalare imi aparevachizii in aplicatie, e din cauza asta? Si azi am observat cand am gasit un link cu instalare la o aplicatie zicea ceva de gen ca nu mai compatibil cu brosewul! Ce sa fac? Va rog cei care va pricepeti sa ma ajutati sau sa imi lasati adresa de mess sau de fb ceva dca e sa va printez si cum imi apare c poate va dati seama atunci de la ce e! Funda garantat!

1 răspuns:
| Blblblblblbl24174 a răspuns:

Inseamna ca nu ai memorie, asa am patit si eu dar i-am dat reset din fabrica si gata problema. sa stii ca la resetare pierzi tot ce ai in memoria telefonului.