| Scumpika2012 a întrebat:

Buna TPU! Va rog foarte frumos spuneti-mi si mie cateva site-uri cu teme pentru telefon G6150.Dau funda.Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Uite aici niste rongton-uri si cateva jocuri
http://themes.mob.org/brands/huawei/g6150__qwerty_655/

Telefonul are sistem de operare Android.
Poti sa pui diverse programe care au teme.
Iti recmand LauncherPro, varianta gratuita.
Le gasesti pe Google Play (fostul Google Market) - si program, si teme (LauncherPro themes).

| DaftPunk a răspuns (pentru DaftPunk):

Se pare ca am facut o mica greseala.
Teleofnul NU are sistem de operare, nici Android, nici altceva.
Deci programul de mai sus nu functioneaza.

Iar telefonul nu suporta nici un fel de teme, din pacate.

Incearca jocurile si rington-urile

| Scumpika2012 explică (pentru DaftPunk):

Multumesc si as mai vrea sa te intreb ceva...stii unde pot sa umblu sa scot ceasul de pe ecran? ca este prea mare si nu-mi place sad

| DaftPunk a răspuns (pentru Scumpika2012):

Vezi la Menu>Profile.
De asemenea, la Menu > Settings > Phone settings > Idle Setting > Display on idle.

5 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Telefonul este Huawei?