| galma a întrebat:

Va rog s imi raspundeti la aceasta intrebare, daca vi sa intamplat si voua..Am um s3, si I-a aparut o pata, ca o bula dar neagra pe ecran.Se vede decat cand e ecranul stins..Am folie de protectie pe ecran, dar nu cred ca este de la folie...Touch-ul merge perfect..Nu stiu ce ar putea fi aceata bula..cand apas pee ea, se micsoreaza sau mareste....Pleasee help me!

5 răspunsuri:
| serau999 a răspuns:

Folia s-a desprins, clar happy

| galma explică:

Credeti? Bula este neagr, nu alba..de aceea am zis ca nu stiu daca sa fie de l folie.ce-i drept, nu am dat-o jos sa ma uit, dar maine voi face lucrul asta.

| hp8510p a răspuns (pentru galma):

Am pus multe folii pe telefoane si bulele nu sunt albe sunt negre.Da folia jos sau scoate bula de acolo cu degetul sau un card...o impingi spre exterior

| StupiDog a răspuns:

Am patit si eu...e de la pixeli morti care nu mai reproduc acel negru specific amoled ci doar se inchid...nu e nimica de care sa te ingrijoreze
nu stiu daca ai aceeasi problema, eu asa am patit
Sunt niste pete care se vad destul de greu dar nu stiu sa se mareasca laughing

| christinemd a răspuns:

E de la folie.a intrat aer sub ea, si a facut bula. O sa dispara cand schimbi folia happy