| 23Suiram a întrebat:

Va rog sa îmi răspundeți dacă știți de existența unei aplicații pentru Android care sa îmi facă o clasificare a apelurilor din istoric, apeluri primite, apeluri pierdute etc fiecare categorie sa apară separat. Asa cum era la telefoanele vechi. Cand accesam apeluri pirdute apareau numai cele pierdute nu erau amestecate cu apelurile primite. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| 23Suiram explică:

Am gasit niste informatii despre Galaxy S5, dar nu stiu daca se raporteaza la Lolipop 5 sau alta versiune Android. Daca ceea ce vezi pe linkul dat e la fel ca la tine, la All Calls ai o sageata in colt care cred eu ca te-ar putea ajuta sa filtrezi apelurile primite de cele efectuate sau pierdute. Daca nu e interfata Androidului tau, o poza cu apeluri de pe telefonul tau ne-ar putea ajuta mai mult sa intelegem cum se pot filtra apelurile dupa categoria dorita. Eu am KitKat 4.4.2.
http://imgur.com/jtqUt50
In caz contrar, o aplicatie externa te-ar putea ajuta, dar intai sa analizam mai bine telefonul inainte sa punem in sistem un soft de care poate nu avem nevoie.

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cand intri la apeluri pierdute, urmareste pe ecran si simbolurile acestora (de pilda, la mine sunt sageti cu diferite culori pentru apeluri efectuale, primite sau pierdute). In partea de sus a ecranului imi apar aceste simboluri si le pot accesa separat, dupa categoria dorita. Vezi si la tine daca se poate acest lucru sau daca ai nevoie de o aplicatie pentru ceea ce vrei tu (e adevarat, depinde si de versiunea sistemului Android).

| 23Suiram explică (pentru dannyel86):

Am adroid lolipop 5.0 pe un galaxy S5. Intr-adevar in istoricul apelurilor, fiecare apel are semnul lui (apel primit, pierdut, etc.), dar nu am simbolurile si in partea de sus a ecranului. Nu le pot accesa separat dupa categoria dorita. Cred ca am nevoie de o aplicatie. Numai ca nu stiu ce aplicatie organizeaza istoricul apelurilor pe categorii. Oricum iti multumesc. P.S. Ce android ai?

| 23Suiram explică (pentru 23Suiram):

Esteeeee! Era tot timpul acolo, dar trebuia sa imi deschida cineva ochii. Multumesc mult pentru ajutor si seriozitate.

| dannyel86 a răspuns (pentru 23Suiram):

Cu placere! Important e ca s-a rezolvat. happy

| 23Suiram explică (pentru 23Suiram):

Am gasit niste informatii despre Galaxy S5, dar nu stiu daca se raporteaza la Lolipop 5 sau alta versiune Android. Daca ceea ce vezi pe linkul dat e la fel ca la tine, la All Calls ai o sageata in colt care cred eu ca te-ar putea ajuta sa filtrezi apelurile primite de cele efectuate sau pierdute. Daca nu e interfata Androidului tau, o poza cu apeluri de pe telefonul tau ne-ar putea ajuta mai mult sa intelegem cum se pot filtra apelurile dupa categoria dorita. Eu am KitKat 4.4.2.
http://imgur.com/jtqUt50
In caz contrar, o aplicatie externa te-ar putea ajuta, dar intai sa analizam mai bine telefonul inainte sa punem in sistem un soft de care poate nu avem nevoie.

| Tatut_Francesca_2000 a răspuns:

Pai sunt foarte multe...de exemplu
PixelPhone-Dialer & contacts
aici poti suna si sa vezi apeluri pierdute succes!