| Ghostplayer a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie niste pareri despre telefonul Allview P5 Quad...Am auzit ca telefoanele de la firma Allview sunt proaste.E adevarat? Va rog spuneti-mi daca merita cumparat... Vreau un raspuns corect.
Ofer Funda! La cel mai corect raspuns.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu este un telefon tocmai prost. Poate ca daca avea scris pe el Samsung, toata lumea isi schimba parerea. Nu..firma Allview este una Romaneasca.cel putin pe hartie. P5 quad nu este un telefon prost. Camera foto, memoria ram, procesorul, in fac cu adevarat un telefon foarte rapid. Este un telefon foarte okpe care iti recomand sa-l cumperi cu mare incredere.

Bft!

2 răspunsuri:
| Rzvvv a răspuns:

Sincer, eu il am de 1 an si ceva si nu mi s-a stricat deloc. Inainte am avut P4 Duo, acolo pot spune ca am intalnit cateva disfunctionalitati. Merita, iti spun sincer. Sau cel putin, eu sunt multumit de prestanta telefonului, plus ca a fost ales cel mai performant la ora actuala de iLikeIT.

| Ghostplayer explică (pentru Rzvvv):

Multumesc de raspuns..Mai astept si altele. Pana acum imi place ce aud happy Credeam de la un prt ca Allview sunt telefoane proaste.