| Skizzo123 a întrebat:

Va rog ziceti-mi si mie cum sa imi upgradez androidul la Acer liquid express e320.

Răspuns Câştigător
| Vlad43 a răspuns:

Intra la ssetari, la detalii despre telefon, si ai acolo, software upgrade. intra acolo. daca nu merge, inseamna ca sistemul de operare este la zi.

2 răspunsuri:
| мαяijüαηα a răspuns:

Te duci la firma. si vezi poate te ajuta ei... sper ca te am ajutat

| PAmy99 a răspuns:

Nu merge sa il upqroadezi, deoarece versiunea ta de telefon nu este combatibila cu toate versiunile de updroad pe care le dresti...
funda? happy