| kar1GaNNN a întrebat:

voi ce ati cumpara dintre telefoanele :
Samsung G355 Core 2, Philips S388 si Allview P5 Life?

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P5 Life, deoarece este puţin mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/979672,954729,873486

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

Philips S388 pentru ca Samsung e prea comun si core 2 se blocheaza repede si Allview e telefon de unica folosinta.

| kar1GaNNN explică (pentru Vvistula):

E adevarat ca Allview p5 life nu are loc de card?

| Vvistula a răspuns:

Are loc de card si suporta pana la 32 gb

| suntdestept a răspuns (pentru Vvistula):

Allview p5 life nu are loc de card, cel putin in specificatii nu spune nimic de Slot memorie.

| kar1GaNNN explică (pentru Vvistula):

Nu stiu de ce am impresia ca e mai bun Philips S388? laughing

| Vvistula a răspuns (pentru suntdestept):

Http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/p5-life/descriere/
Eu zic sa te mai uiti odata :)) are slot colonele

| kar1GaNNN explică (pentru suntdestept):

Are.

| Vvistula a răspuns (pentru suntdestept):

Pai ala e slot pentru memorie externa, slot in care bagi card.