| darielle a întrebat:

Bună,TPU! Voi ce telefon v-ați dori? happy

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am saturat de smartphone-uri, dar totusi mi-as dori un Nokia 808, pentru probă.

| Chamberlin a răspuns:

Un HTC One, tu? happy

| Biiskrem a răspuns:

Vreau un Nokia clasic pentru spart capete.
În rest, sunt mulțumită de Samsung-ul meu. E un bătrânel pașnic și bun.

| georgege a răspuns:

Note 2 sau Note 3.

| kristianelektrik a răspuns:

Cele mai scumpe:
1. iPhone 5 Black Diamond

Cel mai scump telefon din lume este un iPhone 5. Creat de designerul Stuart Hughes, telefonul se lauda si cu cel mai scump buton Home din lume: un diamant negru de 26 carate, in valoare de 14, 5 milioane dolari.

In total, telefonul imbodobit cu alte 600 diamante albe si cu o carcasa de aur masiv costa 15 milioane de dolari.

2. GoldVish Le Million

Telefonul unicat creat de designerul suedez Emmanuel Gueit a fost vandut la un pret de 1, 3 milioane dolari. Pretul a fost justificat de aspectul sau unic, dar si de carcasa din aur alb de 18 carate, imbodobita cu diamante.

3. Vertu Ferrari

Creat printr-un parteneriat intre Vertu si Ferrari, telefonul Vertu Constellation Quest Ferrari a fost creat folosind tehnologiile producatorului italian de autoturisme de lux.

Alaturi de logo-ul Ferrari, telefonul de 25.000 dolari ofera si taste din cristale de safir si un capac pentru baterie din titaniu

4. Tag Heuer Racer

Producatorul elvetian de ceasuri de lux Tag Heuer a intrat pe piata mobilelor cu Racer, in diferite modele cu un pret intre 3600 si 5000 dolari.

Telefonul are o camera de 5 MP si ruleaza Android 2.3 Gingerbread. Ecranul sau de 3, 5 inci ofera o rezolutie de numai 480x800 pixeli, dar include si aplicatii create special pentru siguranta utilizatorului.

5. Porsche Design BlackBerry

Cu un pret care porneste de la 2.255 dolari, telefonul BlackBerry creat in colaborare cu Porsche are o tastatura QWERTY metalica si o carcasa din otel inoxidabil si piele.

In timp ce multi vad in el un telefon depasit, altii il apreciaza ca pe o bijuterie de design.

| Blaesar a răspuns:

De cand proiectul Ubuntu Edge a esuat, Google Nexus 5 e cam cel mai bun telefon de pe piata.

| Exposito1 a răspuns:

Iphone 5s probabil sau s4, depinde fiecare pentru. ce si-l doreste, astea sunt cele mai bune in general, BlackBerry pentru. oameni de afacerii...

| Bl0nduRize a răspuns:

Iphone 5s Gold Edition :-x

| Sectoid a răspuns:

Samsung galaxy s2 i9100 pleasee big grin

| AdryAdriana99 a răspuns:

Nokia N97 :3

Tu? smug