| anaishere a întrebat:

Buna,TPU. Voiam sa-mi iau un iphone 8 la abonament la Orange, insa acum nu mai este in stoc. Cam cat dureaza pana il refac disponibil?

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu e o perioada fixa pana se reface stocul la un anumit model. Poate dura cateva zile sau cateva saptamani, cel mai bine ei te pot lamuri, ca stiu cum si cand au facut comanda si la cam ce interval de timp le vine marfa.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Acceseaza link-ul https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/apple-iphone-8-64gb-gold si apasa butonul "anunta-ma cand revine". Vei primi newsletter atunci cand vom primi stocuri noi.
O seara buna,
Orange Helper

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Poti intra intr-un magazin si sa întrebi

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Daca crezi ca ai pus-o in categoria gresita topicul va fi automat mutat in categoria potrivita de catre un admin.

2. Poti sa le dai mesaj email sau sa-i suni de pe vechiul abonament si sa-i intrebi. Cred ca ar trebui sa astepti maxim 1 sapt ca sa reintre pe stoc