| Johnny_6115 a întrebat:

Vrea un sfat de la cei care se pricep la telefoane. Am telefonul Vodafone 858 smart si de acum cateva luni nu mai imi merg jocurile la care trebuie sa ma conectez cu facebook-ul.Cum ar fi Top eleven si Live holdem poker. Cand se incarce apare se conecteaza la facebook si apoi imi da eroare. Ce as putea face? Multumesc anticipat, dau fundita binenteles!

1 răspuns:
| coztel5437 a răspuns:

In timp ce pornesti aplicatia esti conectat la internet? funda!