| Alle57 a întrebat:

vreau niste raspunsuri urgente. Merita sau nu luat acest telefon, va puteti argumenta raspunsul? :o3 http://www.eurogsm.ro/samsung-galaxy-fame-s6810-black-22 05.html
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| XмιѕтιqυєX a răspuns:

Eu zic că merită..Are aplicaţii bune [ şi arată cât de cât ca S3hee hee ] Şi este rezistent pentru că şi o prietenă de'a mea are şi îl scapă de vreo 1000 de ori pe jos laughing(dar îţi sugerez să nu faci asta! big grin) Şi are un preţ bun, pe măsură. Mie mi se pare ok happy.

Baftă!

8 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Are putin ecranul mai mic dar nu conteaza este foarte destept eu am Samsung galxy mini 2 si atat o costat si al meu si acum cand compar atau e mult mai bun

| xxx8 a răspuns:

Da se merita este misto teluwinking nu te lua dupa nestiutori iate dupa minewinking

| TomyRO a răspuns:

Daca iti plac telefoanele tactile atunci eu as spune sa ti-l iei deoarece este foarte bun, la marime este bun, are sistem de android, memoria este de 4GB, are wi-fi, 1GHz, si arata destul de convenabil.

| Teo4ro a răspuns:

Nu merita din cauza ecranului care e capacitiv, si nu rezistiv. Ecranul ala il face foarte greu de utilizat...

| xxx8 a răspuns (pentru Teo4ro):

Dupa ce vorbesti daca nu sti tocmai ca ecranul capacitiv e mai bun

| Teo4ro a răspuns (pentru xxx8):

Da scuze, mea culpa! Le-am incurcat! Da, in cazul asta merita...

| Alle57 explică:

Va multumesc din suflet pentru toate parerile si mai mult ca sigur ca o sa mi-l cumpar. Dar mai am o intrebare... Am citit undeva ca pe acest telefon nu ar merge si nu s-ar vedea bine jocurile. Este qadevarat?batting eyelashes

| Alle57 explică (pentru Alle57):

Adica aplicatiile gen Pou etc