| VasileMoldova a întrebat:

Vreau parerile voastre. Ce sa-mi iau Samsung galaxy s 6 edge Samsung galaxy s7 edge Samsung galaxy j7 sau Samsung galaxy a5. Voi ce ati alege si de ce? Vreau sa-mi cumpar unul dintre aceste telefoane dar nu stiu exact pe care. Imi place cum arata Samsung galaxy s6 edge si s7 edge dar vreau sa stiu si parerile voastre. Spuneti pe care lati alege si de ce?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cunosti si alt fabricant? scrie si alte marci de telefoane si o sa te ajut sa alegi.

| bogdan324 a răspuns:

S7 edge, in primul rand 7 e mai mare ca 6, duh!
In al doilea rand are specificatii mai bune si te va tine mai mult timp.
Camera de pe spate din s7 si s7 plus au un focus extrem de rapid si precis fata de s6.

| VasileMoldova explică (pentru bogdan324):

Deci tu ce ai alege?

| VasileMoldova explică (pentru bogdan324):

Samsung galaxy s7 edge?

| bogdan324 a răspuns (pentru VasileMoldova):

S7 edge, eu am un s7 edge si sunt foarte multumit