| NimeniSiAtat a întrebat:

Vreau sa achizitionez un telefon cu camera buna si sistem de operare android la un buget de 1400 ron. Ce telefoane imi recomandati?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi câteva modele la linkul :
1. Samsung I9300 Galaxy S III la 1260 lei :
http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php

http://www.shopmania.ro/......i-30612749

2. Samsung I9190 Galaxy S4 mini la 1260 lei :
http://www.gsmarena.com/samsung_i9190_galaxy_s4_mini-5375.php

http://www.shopmania.ro/......i-65186696

3. Samsung Galaxy Note N7000 la 1400 lei :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_n7000-4135.php

http://www.shopmania.ro/......0-23929448

Toate cele bune.

| DanielGeorge a răspuns:

Iphone 5 Second Hand impecabil gasesti la pretul asta sau Iphone 4S la fel, Second Hand. La banii astia, iPhone iti poti lua doar Second Hand, dar pot fi second hand care sa arate ca noi. Insa daca vrei sa le iei direct din magazin, poti opta pentru Samsung Galaxy S3, Lg optimus L9 II, Lg optimus G Pro, Google Nexus 4, HTC Desire 601 etc. Toate aceste telefoane noi au android, dar ma gandesc ca poate ti-ar placea si IOS

| AndraMihaela2002 a răspuns:

Samsung Galaxy S II
Samsung Galaxy S II (GT-I9100) este un smartphone realizat și produs de către compania sud-coreeană Samsung. Acesta face parte din seria Galaxy și din seria S. Samsung Galaxy S II rulează sub sistemul de operare Android, cea mai recentă versiune fiind Android 4.1.2. (Jelly Bean), iar cea mai veche fiind Android 2.3.3. (Gingerbread). Este succesorul lui Samsung Galaxy S, diferențele dintre cele două dispozitive fiind aspectul și un hardware îmbunătățit semnificativ. Este de asemenea predecesorul lui Samsung Galaxy S III, o versiune lansată în mai 2012.
Samsung Galaxy S III
Samsung Galaxy S III (GT-i9300) este un smartphone pe care rulează sistemul de operare Android. Acesta a fost anunțat pe data de 3 mai 2012 la conferința Samsung din Londra. Este succesorul lui Galaxy S II, fiind îmbunătățit la capitolul hardware și software.
Samsung Galaxy S IV
Samsung Galaxy S IV a fost prezentat pentru prima dată pe 14 martie 2013 la New York, fiind succesorul lui Samsung Galaxy S III. S4 a fost pusă la dispoziție la sfârșitul lunii aprilie 2013, pe 327 de rețele la nivel mondial și în 155 de țări.
BlackBerry
BlackBerry este numele unui dispozitiv mobil pentru telefonie fără fir (în engleză: wireless) și e-mail, un tip de intelifon (smartphone) de business, special adaptat pentru călătorii lungi, cu o durată mare de acumulator, un ecran (display) performant de înaltă rezoluție („HD"), o cameră de fotografiat adaptată pentru fotografierea scrisului și o minitastatură de tip QWERTY. Ca atare aparține de familia de computere personale (desigur, fără a fi un PC propriu-zis). Black berry se traduce mur sau și coacăz negru.
Nokia X3-02
Nokia X3 Touch and Type, cunoscut și sub numele de Nokia X3-02, este un telefon mobil produs de Nokia. Acesta este primul telefon mobil lansat de Nokia care dispune de un ecran tactil într-o formă "clasică" de telefon. Este primul telefon touchscreen de la Nokia care rulează sistemul de operare Series 40.
Nokia C3-01
Nokia C3-01 este fabricat de compania finlandeză Nokia. Nokia C3-01 se mai numește și Nokia Touch and Type.
Nokia X6
Nokia X6 este un smartphone orientat spre muzică și divertisment produs de către Nokia.A fost lansat la începutul lunii septembrie 2010.
Nokia X7-00
Nokia X7 este produsă de compania Nokia. Specificații de bază sunt bune. Există o cameră de 8MP, 8GB card de stocare microSD inclus (expandabil până la 32GB), GPS, Wi-Fi și HSDPA.
Sony Ericsson
Sony Ericsson a fost o companie producătoare de telefoane mobile, deținută în proporție de 50% de Sony și în aceeși proporție de Ericsson. În anul 2010, compania a livrat 43, 1 milioane de telefoane, în scădere cu 24, 5% față de anul anterior.
Panasonic
Panasonic este un brand internațional de aparate electronice al Matsushita Electric. Principalele sale produse includ televizoare, DVD-uri, telefoane, camere video și cuptoare cu microunde.
În decembrie 2009, Panasonic a achiziționat 50, 19% din Sanyo, pentru suma de 4, 6 miliarde dolari.
FUNDA?