| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa imi achizitionez un telefon pana in suma de 1500 ce imi recomandati?
Eu am ales 3 telefoane Nexus 5, LG g2, Samsung galaxy s4 care este mai bun, ce parere aveti despre ele ce sa aleg?

8 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Daca vrei unul mai ieftin, LG G2, daca nu, Nexus 5, crede-ma, e putin mai bun ca S4.

Răspuns utilizator avertizat
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Samsung Galaxy S 4 costă 1400-1500 de lei acum pe Emag sau orice magazin de gadget-uri și dacă aștepti pana pe 21sau 28 Noiembrie când e Black Friday o să-l cumperi cu 1000 de lei. Și eu vreau să-l cumpăr de aceea m-am interesat pe la magazine... Succes

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Ce dreaqu tot ii spuneti sa-si ia LG g 2 e destul de naspa chiar daca ar fi sasi ia LG g 3 dar ala e peste 2000 de lei s 4 are procesor 1.6 GHz guad core si smapdragon 600 are 13 MP si e foarte smecher air gestures. Lg g 2 e generatia trecuta deja. daca chair esti fun LG ia-ti LG G 3 nu 2 sau daca ai buget mic LG g 2 mini costa vreo 700 de lei si de BF va fi 400-500

| Elizasweet a răspuns:

Procura cel mai bine Samsung galaxy4. e superb. e cea mai buna marca. pe restul de mai sus nu le cunosc dar te asigur. Asta e cea mai buna varianta. Dar oricum nu uita ca conteaza si parerea ta.

| Stefan_Andronache_1987 a răspuns:

Ti-as recomanda sa iei LG g2, deoarece Samsung nu este la fel de bun, deoarece, atunci cand iti descarci o aplicatie pe Samsung are lag (merge greu)... stiu ce spun deoarece am si eu Samsung si patesc la fel, iar LG e pe locul 3 in top dupa Apple si Sony