| gertyo a întrebat:

Vreau sa imi cumpar telefonul Nokia Lumia 620. Ce credeti despre el?

Răspuns Câştigător
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Deci este un telefon bun rezistent cu un GPS bun o camera foarte buna. un telefon excelent doar ca nu ai aplicatii multewinking. e pentru oameni mai maturi care nu vor telefoane de jocuri.

1 răspuns:
| Tudor_Daniel_1997 a răspuns:

Nokia 620 are memorie ram mica si o sa ai probleme cu unele aplicati. mai bine iti cumperi un telefon cu android unu cu specificati asemanatoare cum ar fi Samsung galaxy mini 2, Lg l5, LG l7. o sa fi mult mai multumit de unul dintre astea decat de lumia.