| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un Nokia asa 302, la abonament, cu prelungire de abonament. vreau sa stiu cat costa la un abonament delfin 7. p.s am si puncte thank you.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

De ce nu-ti faci cont pe Orange.
E gratis. Poti afla ofertele de telefoane, cate puncte ai, factura la abonament, iti face calculul automat functie de punctele pe care le ai,
tot ce vrei. Eu am si e foarte bun.
Du-te aici:
https://sso.orange.ro/......ps?/wp/oro
-Iti treci toate datele, si nu uita sa bifezi casuta
"Am citit si sunt de acord cu Termenii si conditiile serviciului"

2 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Salut, depinde cate puncte ai. Ca sa vezi exact, suna la 202, e serviciu gratuit de relatii cu clientii pentru magazinul online, unde punctele tale valoreaza cu 50% mai mult si intreaba acolo. Fa-ti comanda online, e mai avantajos.

| Costel_Iftode_1998 a răspuns (pentru catablondu):

Pai eu 10, 17 puncte. cat crezi ca m-ar costa?