| alexdinunou a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou dar nu stiu ce sa aleg intre LG optimus L7 vii sau LG optimus L9.voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| EU19 a răspuns:

L9 clar.E mult peste L7.Il are un prieten si jocurile gen FIFA14 ruleaza excelent fara lag.Si Deer Hunter a mers foarte bine.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

L9

| bineproportionat a răspuns:

Salut am eu LG optimus l9 e foarte bun, nu se blocheaza, asta imi place la el! La inceput nu ma tinea bateria nici macar o zi, dar am mers la garantie si cred ca au schimbat-o ca acum e ok totul! Ar mai fi de zis ca cei 5 mega pixeli pentru impatimiti de fotografii se poate sa nu fie suficienti! In camere intunecate nu ies f bine pozele in rest e foarte ok! http://bit.ly/19iQgTF

| alexdinunou explică (pentru bineproportionat):

VA MULTUMESC tuturor mi-ati fost de ajutor happy

| Ioan97 a răspuns:

Farte mari diferente nu sunt dar LG optimus l9 este mai bun ecran mai mare :) http://www.emag.ro/compare/93 uite-te aici si iti vei da seama de diferente. Funda?