| Karla234 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi cumpar un telefon nou dar sunt nehotarata.Cateva idei de telefoane pe care le-ati cumpara?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Iphone 5.
Ti-l recomand!
Pa!

| acinorev a răspuns:

Eu recomand Samsung Galaxy X-Cover, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy S4, Huawei.

| FabianelSHAF a răspuns:

Poti sa iti iei Iphone 5 un Huawei mie imi place Huawei

| perladunarii a răspuns:

Buna, nu ai zis nimic despre buget si judecand dupa faptul ca ai spus telefon, cred ca ai un buget redus! Asa ca iti recomand un smartphone pe care iti vor merge toate aplicatiile, cu camera foto buna, ecran bun si dimensiuni de telefon, nu de paleta de tenis! Lg optimus L5 2
http://bit.ly/19Ga6ae

| z0r3Ns3n a răspuns:

Note 2 \m/

| TazHD a răspuns:

Pai in primul rand iti recomand un Samsung Galaxy (de ori ce fel) / HTC /Wuawei/...Succes!

| Sophia1100 a răspuns:

Ghjrnfsety

| Nick9331 a răspuns:

Galaxy s3/s4 clar
recunosc, sunt un pic cam mari dar sunt super ca si telefoane.
rapiditate, animatie, aplicatii si toate cele happy e mult mai bun decat Apple happy am auzit multe pareri de genu chiar si la tvhee hee