| blade01 a întrebat:

Buna TPUhappy
Vreau sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg intre Samsung galaxy note II si LG optimus G pro.Sunt binevenite si alte variante.big grin

3 răspunsuri:
| Anonim0100 a răspuns:

Buna, pai eu cred ca G pro? de ce? Pai e un telefon mai mic mai elegant si nu asa de puternic ca II da tot pe acolo. Imagineaza-ti daca vorbesti al telefon pe strada si il ti cu doua maini ti se pare normal? E prea mare e mai mult oamenilor bussnies sau develparilor care se ocupa cu desene si tot asa. Lg-u mi se pare super are sticla e spate arata super, note II plastic ( policarbonat). Acum tu decizi
Succes!

| blade01 explică (pentru Anonim0100):

Are aceeasi dimensiune de 5.5 inch laughing dar multumesc pentru sfat.

| Anonim0100 a răspuns (pentru blade01):

Da, n-ai pentru ce!