| cristy1993 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi cumpar un telefon(nu neaparat nou) cu urmatoarele cerinte:
Un ecran de peste 3. 7Inchi,grosimea sa fie mica adica vreau ceva foarte fin si subtie, sistem android si la un buget de sub 550 de lei! Funda la cele mai bune propuneri

6 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Foloseste gsm arena phone finder poftim niste telefoane
http://www.gsmarena.com/......sults.php3
un display de mini 3.6 inchi
sistem android
si cel mai mare pret este de 150 euro

| rezervatro a răspuns:

Sall. eu ti-as propune un Samsung galaxy s1 sau s2...dar deja s2-ul este peste limita ta. am si eu un Samsung galaxy s1, e si subtirel si usurel, are android, ecran de 4 inch, memorie de 16 GB interna, am si 2 capace pentru spate. Cu 530-520 de lei negociabil... daca vrei ne intelegem. adresa mea e mardare_daniel@yahoo.com sau la yahoo mardare_daniel. Astept sa-mi scrii inapoi. happy

| supermamici a răspuns:

Http://bit.ly/allview-a4all-smartphone-ieftin 330 lei :)
http://bit.ly/allview-p5-mini 550 lei.

Noi, din magazin, cu garantie, cu livrare gratuita. L-as lua pe al doilea (4 inch, rezolutie, card 32gb)

| aly300 a răspuns:

Allview p5 mini

| MHems a răspuns:

Alege un model de Allview

| JusticeForCraiova a răspuns:

Sub 550 de lei poti sa iei cele mai praf telefoane cum sunt Allviwrile. Eu zic sa mai strangi 3 milioane si sa-ti iei toamna asta un telefon calumea ce zici? N-are rost sa dai acuma 550 lei pe 1 telefon slab cand in toamna toate telefoanele se ieftinesc cu 2 3 milioane si asa te alegi cu un telefon performant.
La 550 de lei ti-as recomanda un Samsung Galaxy Mini 2 dar din pacate are doar 3, 2 inch...
Allviwrile sunt slabe nu le lua!