| cristy1993 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi cumpar un telefon(nu neaparat nou) mai exact un smartphone cu un display generos ceva mai mare si cu sistem de operare android!
Am un buget de 500 de lei! Ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Uite, printre cele mai mari ecrane la pretul asta:
http://www.pcgarage.ro/......duo-black/

| ReusxD a răspuns:

Salut caută pe siteul ed la eMag : www.eMag.ro şi acolo îţi povesteşte toate pe care le ale telefonul.

| RobyNCF a răspuns:

Pai ai putea incerca un LG l5, LG optimus l3 II sau un Samsung galaxy young. au android dar nu au ecranul foarte mare

| XrazvanX a răspuns:

De preferat este sa iti iei unul ARMv7 pentru a putea rula jocuri precum Temple Run, Subway Surfers sau Fifa.
La 500 lei sigur nu vei gasi unul nou, doar galaxy ace 2 sau mini 2 la reduceri. Oricum, inainte sa il cumperi, vezi daca e ARMv7 aici:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1596800

Eu am un Lg p690. Sunt multumit de el si il consider cel mai bun dintre cele ARMv6. Dar nu pot juca Temple Run, Subway Surfers, Spider-Man... Doar Angry Birds, Cut the rope, fruit ninja...(jocuri relativ mici).
Oricum, verifica si daca e ARMv7 pana in 500 lei chiar ai dat lovitura.

| Alex5Eyes a răspuns:

Pai ai putea sa iti iei un Huawei U8850 Vision, eu in magazine am gasit la 497 lei.
Un prieten de al meu si-a luat unul si sa stii ca merge foarte ok. Sper sa iti fii fost de ajutor. Pa!