| leuzzz a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi cumpar un telefon si nu ma pot decide intre Samsung Galaxy S2 si Samsung Galaxy Ace 4.Care este mai bun.Dau FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Galaxy S2 e un telefon foarte vechi.
Se scoate din discutie.
Galaxy Ace 4 sunt mai multe modele
Daca e varianta 1GB Ram 8 GB Stocare mai merita. Daca nu e varianta asta nu merita. Mai bine iei un S3 second hand.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S2 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......u8fio9.php

Toate cele bune!

| leuzzz explică:

Da ala e si are si procesorul de 1, 2 Ghz Quad Core deci pe ala o sa il iau mersi