| oana2002 a întrebat:

vreau sa îmi descarc aplicația freemyapps la final îmi spune,, instalarea acestui profil va schimba configurare pe iPhone-ul Dvs."Se poate întâmpla ceva dacă dau instalației acum? Imi modifica ceva la configurari? Este sigur?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| YoshiFan a răspuns:

Nu vei avea probleme. Am instalat O TONA de configuratii si inca mai merge telefonul meu big grin. Dar trebuie sa ai cont App Store SUA ca sa poti folosi codurile de la FreeMyApps.