| VASRAZVAN100 a întrebat:

Vreau sa îmi iau o copie de iphone 6s si vreau sa stiu daca merge bine blitzul si daca mă va tine măcar 2-3 ani.

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

O sa mearga, sa nu ai cine stie ce asteptariwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu replicile e o adevarata tombola, daca ai noroc te tine, daca nu nu

| Adbbmsh a răspuns:

De ce sa te mint, si eu am fost pus in situatia sa vreau sa imi iau o replica de telefon si anume de Samsung Galaxy s7, dar am fost total dezamagit. Telefoanele au niste specificatii "umflate", adica nu sunt conform asteptarilor, chiar daca se zice ca are 4gb ram, acesta functioneaza ca un telefon cu 512 mb si tot asa.
Este o optiune o replica, daca nu iti permiti, dar sincer sa iti spun as prefera sa imi cumpar un iPhone 4s sau iPhone 5 in locul unei replici care te ajunge la aceeasi bani.
ps. Daca afla cineva ca e replica telefonul tau risti sa te cam faci de ras.