| gertyo a întrebat:

Vreau sa imi iau un nou telefon. Se merita sa iau Nokia 520?

Răspuns Câştigător
| mihaituneup a răspuns:

Pro: - imagine clara

- destul de placut aspectul general

- functie hotspot
Contra: - slab la aplicatii, raportat la android

- 512 RAM, puteau veni cu 1 GB

- playerul video built-in nu reda subtitrarile (in ce an suntem?)

- difuzorul este pe spatele telefonului, cand dai pe speaker, daca telefonul nu este pus pe o masa, se aude nasol

- lipsa camera foto secundara, pe fața telefonului (nu poti face skype)

2 răspunsuri:
| Criistyanna a răspuns:

Si varul meu are un Nokia 520. e chiar foarte tare frate laughing :d

| Kaaaastana a răspuns:

Opinia mea este ca merita cumparat. Pretul este accesibil pentru toata lumea, are functiile foarte bine dezvoltate, iar daca vrei sa afli mai multe despre telefon, poti urmari acest review http://www.youtube.com/watch?v=0Ma5YRaabxM. Sper ca am fost de folos.