| Addaa1998 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon calumea. M-am gandit la un Samsung Galaxy Mini sau Samsung Galaxy Ace. Care ar fi mai bun?

8 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Eu zic sa-ti iei Samsung Galaxy Ace.
Te pup, pa pa! :*

| Addaa1998 explică:

Sau ce galaxy ar fi bun la un pret de pana in 5 milioane?|(chiar si second)

| GabyG a răspuns:

Samsung Galaxy Ace e mai bun din toate punctele de vedere dintre cele 2. In legatura cu La Fleur, se refera doar la design deci nu are de aface cu caracteristicile telefonului. Pana in 500 lei
iti recomand un Samsung Galaxy Ace Plus Sau Samsung Galaxy Ace 2 (second hand).

| July739 a răspuns:

Eu zic Samsung Galaxy Ace...

| SteffiSteff a răspuns:

Eu zic ca Samsung Galaxy Ace, am avut si eu si e foarte bun si chiar m-a tinut. Dar faci cum vrei tu... happy

| Addaa1998 explică (pentru SteffiSteff):

De care Galaxy Ace? Sunt mai multe tipuri. De care ai avut tu? Si Samsung Galaxy La fleur, crezi ca e bun?

| July739 a răspuns (pentru Addaa1998):

Nu exista Samsung Galaxy La fleur, exista Samsung La Fleur, adica nu are sistem android, prin urmare nu e asa bun.

| Addaa1998 explică (pentru July739):

Scuze. Samsung galaxy ace la fleur