| Elena20022903 a întrebat:

Bună TPU, vreau sa îmi iau un telefon cam la 10 milioane, sa fie mare și de preferat marca Samsung. M am gândit la un Samsung galaxy grand prime, am văzut ca este duos? Cum adică? Merge sa îi dau bestia aia cu duos de pe el? Puteți sa îmi dați și alte telefoane tot Samsung și la 10 mil, va rog. Dau funda

2 răspunsuri:
| ana0409 a răspuns:

Duos inseamna ca poti sa-ti pui doua cartele si sa treci de pe una pe alta fara sa umbli la cascasa.Am avut si eu un Samsung duos si mi s-a stricat functia de trecere de la o cartela la alta. Sfatul meu e sa il folosesti doar cu o cartela, dar poate ai mai mult noroc decat mine si nu ti se strica happy
Poti sa-ti un Samsung la mana a doua.Eu am un Galaxy S5 la mana a doua cu 10 mil.Omul de la care l-am luat l-a folosit cateva zile si l-a vandut.Arata nou nout! Deci cred ca e bine sa te interesezi de oferte sau sa faci cum am facut eu.