| JustPanda a întrebat:

Bună, TPU! Vreau să îmi iau un telefon nou, dar nu mă pot hotărî. Am avut un Samsung, dar nu m-a ținut mai mult de un an și ceva. Întrebarea mea este: voi ce recomandări aveți și de ce? (PS: să nu fie foarte costisitor). Dau FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| IoanaElena1994 a răspuns:

Iti recomand Allview, are o prietena Allview P5 Quad de 2 ani si inca ii merge foarte bine, l-a scapat si in apa si tot nu are probleme cu el. Pot alege de aici in fucntie de ce buget dispui
http://bit.ly/1s3cJ52

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt un mare fan LG.Deci iti recomand cu incredere LG G2 Mini...e telefonul care o sa fie incurand al meu! happy