| 7Roby7 a întrebat:

Vreau sa imi pun pe telefon(Samsung Galaxy mini2) fonturi de scris gratis de pe calculator pe telefon(de ex. daca as vrea sa scriu sub font Comic Sans MS sau Arial pe telefon sa imi trimit de pe calculator fontul pe telefon).Am incercat pur si simplu sa trimit fontul de pe calculator pe telefon cu ajutorul unui cablu de transmitere dar dupa ce mi-a fost transmis in telefon nu imi aparea la fonturi.(aparea un fisier la "Fisierele mele" pe telefon dar daca apasam pe el dadea nu stiu ce fel de eroare.
Trebuie sa am obligatoriu vreun program ca sa folosesc fonturi? Si daca da,de unde il pot lua gratis(ATENTIE! nu sa il incarc in telefon, sa il incarc in calculator si apoi sa mi-l transmit pe telefon, si obligatoriu gratis)?
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| andrea29 a răspuns:

O intrebare de ce sal incarci pe calc cand il poti descarca direct de pe magazin play....TOTUSI laughing)

| 7Roby7 explică (pentru andrea29):

Mie frica sa nu dau bani, chiar nu imi trebuie surprize neplacute.

| andrea29 a răspuns:

Nu dai bani daca iti scrie 0 euro...

| 7Roby7 explică (pentru andrea29):

Imi scrie Rate Cursive Fonts
Do you enjoy FREE font apps? Please leave a 5 star rating if you do!
Si apar butoanele "Not now" si "Yeah sure!"
Ce sunt "leave a 5 star rating"?

| andrea29 a răspuns:

Pai atunci acolo unde cauti ceva pe magazin play scrii free...

| 7Roby7 explică (pentru andrea29):

Are ceva daca apas Not now? Ca n-am de gand sa platesc nimic. straight face