| loriyou a întrebat:

vreau sa-mi achizitionez un telefon.
Am gasit pe eMAG unul la un pret foarte ieftin, e vorba de un CUBOT RAINBOW. Am trimis comanda ieri, 16 iulie dar as avea niste intrebari legate despre el..Mai ales de la cei care l-au testat!
1. Se sparge repede display-ul daca il scap?
2. Bateria este rezistenta?
3. In cat timp ajunge comanda de pe eMAG? (Tin sa mentionez ca am comandat din orasul meu )
Va multumesc!
Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Pai tu ceri pareri dupa ce l-ai comandat?
Este un telefon decent atat din punct de vedere al performantelor, cat si al materialelor din care este construit.
Bateria te tine aprox. 1 zi in conditii de utilizare normala, nu te astepta la performante de Nokia 1100. Comanda o sa-ti ajunga in maxim 2 zile lucratoare, eMAG este foarte prompt cand este vorba de comenzi.

1 răspuns:
| Anonim34231 a răspuns:

1. Orice telefon daca-l scapi pe ecran / display, se sparge usor.
2. Depinde la ce o sa il folosesti... daca te joci 24/24, nu te tine. daca il fol. pentru aplicatii care nu necesita net, te tine.
3. In max 48ore.