| Sellenne a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un telefon cu touch-screen,marime medie, la pret pana in 1500 de lei.Ce-mi recomandati,si daca aveti, se blocheaza sau se incalzeste sau chestii de genul acesta?
Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| beniamin1994 a răspuns:

Ti-as recomanda eu ceva bun, dar e si touch si taste!
http://www.compari.ro/......p45997163/ ti-l recomand! dar daca bagi card mai mare de 8 GB nu prea til mai recomand(a avut un unchi de-al meu)! sau Iphone4 parerea mea e ca acum e bun, nu are performante deosebit de avansate, dar e bun(a avut un coleg de clasa) Observatie daca nu ai mai avut cu touch e cat de cat complicat! sau Samsung Galaxy S1 eu de asta am si isi face banii pe deplin (dar consuma mult internet si orice smartphone fara internet a la fel ca Nokia 1100 parerea mea)

| Sellenne explică (pentru beniamin1994):

Multumesc,am in prezent un Sony Ericsson Xperia 1, de cam 6 ani, dar se blocheaza foarte des si se incalzeste excesiv la orice activitate(muzica, convorbiri, mesaje, etc.)

| RoxanaCC a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy s 2. Sunt foarte multumita, isi face treaba, nu se incalzeste. Bateria ar fi un dezavantaj (tine cam 2 zile) dar pentru un telefon e ok avand in vedere cate poti face cu el

| Wistler a răspuns:

Nu cred ca merita sa dai 1500 lei pe s2... mai pui o mica suma de bani si iti iei s3 daca vrei ceva calumea.Parerea mea. daca tot ai 1500 lei mai pui ceva pe langa ei si iti iei un tel calumea si nu vei regreta ca ai dat bani aia pe un s2 sau alt telefon.