| Dreamer16 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o folie din sticla temperata pentru telefon insa pe toate pe care le-am gasit acopera si camera de fata.
Acest lucru scade claritatea camerei? Ar trebui sa caut una care nu acopera camera?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Scade claritatea camerei pentru ca in timp intra pe sub folie particule de praf.

| Dreamer16 explică (pentru Aasdfghj):

Buna! Eu am telefon cu margini curbate si folia despre care vorbeam acopera si marginile. Tot exista riscul sa intre praf pe sub ea si sa-mi afecteze camera?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Dreamer16):

Si eu am la fel si e plin de praf sub folie. sad

| Dreamer16 explică (pentru Aasdfghj):

Am inteles. Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa cauti o folie care sa se potriveasca modelului tau de telefon, dar cel mai bine lasa l asa fara folie, folia daca era necesara i o punea fabricantul nu crezi? Dar el a considerat ca nu este nevoie, folia ingreuneaza displayul il forțeaza, lasa l liber.

| PainTech a răspuns:

Pentru CristiDinBucuresti :
Tot fabricantul ii punea si husa? Sau s-a hotarat si la asta ca nu e nevoie si nu se sparge daca il scapi pe jos?