| Symonel10 a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa-mi cumpar telefonul Samsung Galaxy S Advance, dar am vazut ca versiunea Android este 2.3.6 (Gingerbread) si as dori sa fac upgrade la versiunea 4.0 (Ice-Cream Sandwich)... Puteti sa-mi explicati si mie cum se face acest upgrade? Multumesc anticipat :*

P.S.

4 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Ia-ti s2 si poti sa faci upgrade la 4.1.2
nu i-ati advance.
mai strange ceva bani.si ia-ti s2.
si stii ca ai un telefon bun!

| BikerZone a răspuns:

Nu face update la android daca ai s advance, acelasi telefon am si eu, si dupa update de la 2.3.6 la 4.0 a merg foarte prost youtubul se inteapa si trebuie sa-i scoti bateria sa mearga, si vodeoclipurile din telefon sau muzica se aude cu lag, se inteapa in meniu, lasa-l asa cum este e mult mai bine. Funda?

| Symonel10 explică (pentru BikerZone):

Si aplicatiile, jocurile, merg fara sa se intrerupa?

| BikerZone a răspuns:

Desigur ca nu, se inteapa jocurile foarte mult, si este enervant