| IONUTAlexandru2015 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon BlackBerry dar nu stiu ce model este mai bun dintre BlackBerry 9320 si dintre BlackBerry Curve 9220. Ce pareri aveti care este mai bun?

Răspuns Câştigător
| anonim238907 a răspuns:

BlackBerry Curve 9220 e mai bun pentru ca e mai rezistent, are memorie destul de mare si viteza de internet acceptabila, iar BlackBerry 9320 are viteza de internet foarte mica si nu e foarte rezistent...
Sper ca ti-am fost de ajutor!

4 răspunsuri:
| GirlonFire a răspuns:

BlackBerry curve 9220 e bun stiu eu, si are whats'app.

| anonim238907 a răspuns:

BlackBerry Curve 9220 e mai bun... e mai rezistent si are memorie mai mare + viteza de internet happy
Sper ca ti-am fost de ajutor
Fundita?

| andreimircea2 a răspuns:

Daca m-as pune in locul tau as alege acesta: http://bit.ly/VUMz4n

La capitolul performante stau bine ambele, dar mi se pare ca acesta arata ceva mai bine.

| SaVaZicCeva a răspuns:

BlackBerry Curve 9220 are memorie mai mare este foarte rezistent fata de cel 9320 si internetul merge mai repede si are whats'app