| crysty1067 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon, dar sunt pe ganduri intre 2 telefoane. Ce spuneti, care ar fi mai bun dintre Samsung galaxy note 20 ultra si iphone 12 pro max?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 12 pro max mai ales că e mai bun la capitolul baterie, te va tine mai mult. Samsung desi are capacitatea bateriei de 5000 e cam varza nu tine mult bateria, știu asta de la nepotu că el are Samsung note 20 ultra și spunea că iPhone 11 pro max îl ținea mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung are putine probleme cu bateria in rest e un telefon super. Dar daca nu il vei folosi intens, te va tine bateria o zi. Deci recomand totusi Samsung.

| CosminGK a răspuns:

Note 20 ultra. Il am si il folosesc zilnic la birou. Merita toti banii

| grindina a răspuns:

Recomand Samsung, poti instala apk-uri, ai mai multa libertate, iar bateria cred ca ar trebui sa tina destul, eu am un a51 cu 4000mah si ma tine toata ziua happy

| Jei729bd a răspuns:

Iphone 12. Eu zic ca produsele de la Apple își fac treaba mai bine decat cele de la Samsung părerea mea:I