| Nandra a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon dar nu stiu pe care sa-l aleg. Voi ce parere aveti: Samsung galaxy ace plus sau Nokia lumia 610? Astept opiniile voatre.

Răspuns Câştigător
| Spam97 a răspuns:

Ia ace plus pentru ca in primul rand sistemul de operare este flexibil si accepta orice tip de aplicatie fii ca e luata dp net fie ca e din market plus ca are multe aplicatii free. Nokia lumia are unele detalii thnice mai bune dar sistemul de operare da un plus notabil telefonului de la Samsung

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia lumia este mai bun are windows mobile are un prieten si chiar imi place ti-l recomand Samsung galaxy ace plus e depasit fata de Nokia lumia bafta!

| DariusAndi a răspuns:

Sigur Samsung galaxy ace!
FUNDA?!

| adina39 a răspuns:

Samsung e un telefon foarte bun, merita sa ai, eu am si este foarte bun.